מעשים ומידע

חביבה אשכנזי • 31/8/2020 כניסות

פגישת תושבים "מוגבלת" בקורונה? פחות. הובטח שאייל ייתן מענה לטענות בזום.

לא צריך פגישות עכשיו. צריך מעשים ושקיפות. הזנחת נאות נורדיה חשופה בפני כל מי שיוצא מפתח ביתו. כבר למעלה משנה. הכל ידוע ללא פגישה בקורונה. מה ביקשנו? ניקיון שוטף וקבוע – טיאוט, זבל, גזם, ריסוס נגד ג'וקים, ניקוי בלחץ כתמי הכבישים והמדרכות, תיקון המדרכות והכבישים, ריסוס עשבים שוטים והסרתם, ריסוס יתושים, גינון נאה, גיזום. פשוט. לפחות זה.

וועד- אתם רציתם ונבחרתם – תממשו הבטחותיכם. אייל- מכוון שרוב הוועד והוועדות מהמושב ואילו אתה מנאות נורדיה -אנחנו מצפים שאתה תייצג אותנו תושבי נאות נורדיה. הבטחת.

 וגם- מידע שוטף ושקוף: מה מדיניות הניקיון? כמה פעמים בשבוע? (אוי לנו אם שוב, בשושו ייוודע ש"הוועדה החליטה שלא מנקים רחובות"), כבר 5 חודשים שאין גינון – למה עד עכשיו לא הוצא מכרז? מה מדיניות הגינון? איפה מתבצע? לפי איזה מפתח תקציבי? לפי חלק נאות נורדיה במיסי הוועד? מהו חלק נאות נורדיה במיסי הוועד המקומי? מה הסיפור של הפארק –מי ישתמש בו ומי יממן את אחזקתו? למה בגנות הדר מטופח ואצלנו לא? למה המועצה על חשבונה מייצרת טיפוח שטחים ציבוריים ביישובים (גינות כלבים, גינות ציבוריות, ספסלים וכו' ) ואצלנו הכל כמעט על חשבון תקציב הוועד?

שכנים יקרים – תודה על הטלפונים והפניות בעקבות הפוסטים באתר. אל תחששו להגיב גם באתר. 

 

הודעות בנושא זה