שיעורי יוגה ומדיטציה במושב במועדון לפיס קומה 2

דניאל גלעדי • 30/4/2018 כניסות

מזמינה אתכם באהבה לשיעורי יוגה קבועים במושב.💗

שיעורים מלאים בנשימה, תנועה, הרפיה, חיזוק ושיפור טווחי תנועה, דגשים ליציבה נכונה וכל זה דרך הרבה הקשבה, תשומת לב, רכות ודיוק.

תרגול מעצים, מאתגר ומשנה חיים.

 

מוזמנים להגיע ולהתנסות!👇

השיעורים מתקיימים במועדון לפיס קומה 2. 

ימי ראשון בערב 20:00

ימי שני בבוקר 8:40

ימי שישי בבוקר 8:30

בנוסף, מתקיימת קבוצת מדיטציה בימי שישי ב-8 בבוקר. (בתרומה)

 

לתיאום שיעור ניסיון: לילך - 052-6565782🌷

לאתר האינטרנט שלי לפרטים נוספים - www.lilach-yoga.co.il

המלצות: 

"לילך היא אדם מקסים ומורה נפלאה. בשקט ובעדינות, במגע קל ובמלה מדויקת היא מכוונת את התנועה, מתקנת ומדייקת את היציבה במקומות שנדרש. הכל נעשה ביחס אישי ועם תשומת לב והקשבה לצרכיו ויכולותיו של המתרגל." אלי עירוני.

🍀

"אני ממליצה על לילך בחום! היא מלאת סקרנות, מקצועית ומושקעת מאוד בתלמידים - חוקרת את גופם ותרגולם ומאפשרת להם להתאים את התרגול בצורה המירבית ליכולותיהם ומאפשרת תוך כך התפתחות, התחזקות וצמיחה.

לילך רגישה ועדינה, תומכת בתרגול בצורה שמצד אחד מספקת הגנה ובטחון ומאפשרת התקדמות, ומצד שני לא דוחפת מעבר לגבול היכולת (דבר שיכול להוביל לכאבים ופציעות). היא קשובה לצורכי התלמידים, ועל כן מתאימה גם למתרגלים חדשים ולמתרגלים עם מגבלות פיזיות שונות. ממליצה בחום להגיע ולנסות!" יעל וילנר.

🍀

"חיפשתי דרך לאזן את חיי היום יום האינטנסיביים שלי בבית ובעבודה באמצעות פעילות גופנית שתספק איזון פנימי, הקשבה וחיזוק הגוף.  לילך מספקת השראה ודרך חיים לתלמידיה תוך לימוד הוליסטי המשלב נשימה, העמקת התנועה והאיזון הפנימי כמובן עם חיזוק הגוף. מאז שהתחלתי להתאמן, ההשפעה מורגשת ב-360 מעלות פנימי וחיצוני. לכל אחד מגיע הרגע של יוגה בחיים... בעזרת האימון עם לילך התוצאה נהדרת ומדברת בעד עצמה. תודה על הכול." חיים שרף

פלייר לילך חדש SIG2557