שלום רב, ראש הממשלה ומנכ״ל משרד האוצר מסרו הערב הודעה על *סג ...

תרבות • 14/3/2020 כניסות

שלום רב, ראש הממשלה ומנכ״ל משרד האוצר מסרו הערב הודעה על *סגירת כלל מוסדות החינוך החל ממחר 15/3 בבוקר, וצמצום פעילות המשק הציבורי והפרטי.

*בנוסף, מקומות פנאי ובילוי יסגרו ממחר, שאר השירותים ימשיכו לפעול תוך המלצה על שמירת מרחק של שני מטרים זה מזה ועבודה מהבית*

*גופי החירום, שירותי החירום, העובדים החיוניים במשק, מזון, תרופות בנקים ודלק, יפעלו כרגיל*!

לאור הנחיות אלו המועצה האזורית לב השרון תפעל בכפוף למגבלת התקהלות של עד 10 אנשים, להלן ההנחיות: שרותי תברואה ונקיון יפעלו כרגיל. המוקד העירוני ימשיך לעמוד לשרותכם 24/7, 09-7960200. במסגרת זו ינתן גם סיוע טלפוני לתמיכה רגשית ויופעל ע"י עובדים סוציאלים ופסיכולוגים מהשרות הפסיכולוגי חינוכי במועצה. פירוט השירות ישלח באגרת נפרדת מחר. במועצה לא תתקיים קבלת קהל ולא ביקורי בית של העוסי״ם. *חינוך* מוסדות החינוך לא יפעלו: מעונות יום, גנונים, גני ילדים, חינוך מיוחד. כל בית ספר ישלח הנחיות בנושא הקשר עם התלמידים ולמידה מרחוק. פעילות חינוך בלתי פורמלי לרבות תנועות נוער וחוגים, פעילות ספורט וצהרונים - לא יפעלו. *ביטחון*- תפעול מערכות החירום המועצתי כרגיל. לא תתקיים קבלת קהל בשטח במועצה ובמשרדי הועדים המקומיים. המוקד העירוני, אתר המועצה ו ווטסאפ המועצתי יעמוד לרשות התושבים במענה על שאלות. *דת*- בתי כנסת התכנסות עד עשרה מתפללים או פיצול מניינים. לגבי לוויות טרם התקבלה הנחייה. *בתחום הרווחה*- המועצה יחד עם הועדים המקומיים נערכים להתארגנות למענים לאוכלוסייה קשישה, מוגבלים שהינם עריריים וכד׳ בעזרת מערך מתנדבים מרכזי הגיל השלישי: בית גיל עוז בניצני עוז, מרכז יום לקשיש דורות בחרות וחדר הכושר במקום וכל מועדוני הקשישים יסגרו לפעילות. מועדונית הילדים בשער אפרים, לא תפעל. המועצה תמשיך ותעדכן בסוגיות השונות. מבקש מכל קהילת לב השרון להמשיך ולציית להנחיות המתפרסמות ויחד נשמור על בריאות האוכלוסיה.

בברכה, עמיר ריטוב, ראש המועצה.